Yıldırım Evden Eve Nakliyat

Yıldırım Evden Eve Nakliyat

Yıldırım Evden Eve NakliyatYıldırım Evden Eve Nakliyat Firması olarak yılların vermiş olduğu tecrübe bizi dahada yücelmektedir. Ve deneyimlerle en üst düzeyde siz müşterilerimize kusursuz taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Bursa Nakliyat firması olarak hizmetlerinde müşteri ve müşteri memnuniyetini en üst safhada tutan Yıldırım evden eve nakliye firması güvenli kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar ile sizleri buluşturuyor.

Bursa Evden Eve Nakliye Firması;

Star Nakliyat olarak teknolojiye ayak uydurarak en iyi araçlarımız asansörlü taşımacılık hizmetimiz eğitimli son derece uzman ekipmanlarımızla taşınmanızı daha hızlı ve kolay hale getiriyoruz.Bursa Nakliyat bünyesinde barındırdığı Star Evden Eve Nakliyat Türkiye ve İstanbul’un dört bir yanına taşımacılık hizmeti verir.Verilen her hizmetimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere kusursuz bir taşımacılık hizmeti veriyoruz. Taşınma gerçekleştirilmeden önce firmamız ile irtibata geçeceğiniz zaman sizin istediğiniz gün ve saatte taşımamızı yapıyoruz.

Firmamız bu süreç aşamasında ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalarınızın durum analizini yapar. Tşınacak olan eşyaların taşınması, taşınırken zarar görmemesi dikkat gerektiren bir durumdur. Bu durumlarda eğitimli bir personel gerekir firmamızın eğitimli uzman ekipmanları sayesinde eşyalarınız rahat ve kolay bir şekilde paketlenir. Gerekli olan ambalaj malzemeleri sayesinde eşyalarınız yeni yuvanıza kolay bir şekilde gelir. Profesyonel hizmet anlayışımızdan sizde yararlanmak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız.

Yıldırım Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bursa  evden eve nakliyat fiyatları eşyaların hacmi, oda sayısı, araç boyutları, kat  oranları mesafeye göre uygulanır. Eşya  3+1 – 2+1 – 1+1  Oda sayısına göre belirlenen fiyatlar araç boyut fiyatı uygulanmaktadır. örnek  3+1 eşya taşınması yaklaşık olarak 850 ile 900 tl  arası tahmini fiyat verilir. Bu fiyata asansörü olmayan binalarda kat oranlarına göre özel sistem olan dışardan kurma eşya taşıma asansörlerimiz fiyatlar değişken olabiliyor. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki telefonlarda 24 saat ulaşabilirsiniz.

Bursa Eşya depolama

Bursa Yıldırım ilçesinde hizmet veren firmamız aynı zamanda yıldırımda eşya depolama  hizmetleri’de  sunmaktadır , eşya depolama alanlarımız 2500 metre kare alanda hijyenik ve 24 saat kameralar ile izlenmektedir.Evden Eve Nakliyat Temizlik Firmaları