Özlüce Evden Eve Nakliyat

Özlüce Evden Eve Nakliyat

Özlüce Evden Eve Nakliyat

Özlüce Evden Eve Nakliyat Firmaları|0532137076 Bursa evden eve taşıma şirketi olarak işimizin tüm hizmet basamaklarında ihtiyatlı çalışmalarımıza devam ediyoruz.Hizmetin ilk aşaması müşterilerimizle samimi ve şeffaf bir konuşma ile hizmetimizi nasıl sunacağımızı görüşmemiz oluşturuyor. Yaptığımız bu görüşmenin akabinde müşteri hizmet sağlamamızı istiyorsa öncelikle eksper servisimizle eşyayı yerinde görmek ve eşyanın sigortasını yapmak için randevu istenir.

Özlüce Evden Eve Nakliyat Müşterilerimizin müsait ve uygun bulduğu bir zaman diliminde eksper elemanımızı gönderip uygun koşullarla makul değerlerde bir sigorta ve taşıma maliyeti biçilir. Sonraki aşama ise beklemen zaman gelince önceden anlaştığımız gün işi yapmak kalıyor. İşe gitmeden bir gün önceden müşterilerimizi arayıp iş tarihi tekrar hatırlatılır.

En iyi Bursa Evden Eve Nakliyat Firmaları

En iyi Bursa Evden Eve Nakliyat Firmaları Star Bundan sonra gün içerisinde saat 9.00 civarında işin uzmanı elemanlarımızı alıp adrese doğru yol almaktadır. Belirlenen saatte ve koşullarda uygun eleman, teçhizat, kamyon ve asansörlerimizle önceden konuştuğumuz gibi hazır bulunuyoruz. Binanın konumu, kat sayısı, dairenin pencere yapısı vb. Durumlar bizim hizmet şeklimizi etkilemektedir.

Bursa Evde Eve Nakliyat Öncelikle eşyanın hangi pencere veya balkondan verileceği saptanır. İkinci kısımda ve bizim için çok önemli olan eşyanın sarma işine geçilir. Asansörlü taşımacılık olarak eşyanın uygun şekilde sökülüp ve sarma işi önemlidir. Her eşyanın hassasiyeti farklı olduğundan sarma için uygun malzeme kullanılması gerekmektedir. Bu iş için çok kaliteli patpatlarımız ve sarma için özel imal edilmiş battaniyelerimiz mevcuttur. Bunları özenli bir şekilde yapmak çok önemlidir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Eşyanın hassasiyeti kapsamında öncelikle sökme işlemi uygulanır. Söken malzemeler en ihtiyatlı şekilde sarılır ve asansörle itinalı bir şekilde kamyona gönderilir. Gönderilen eşya uzman eleman tarafında istifleme işlemi uygulanır. İstif konusu da çok mühim bir konudur. Uygun yapılmayan istif te eşyanın ezilme ihtimali çok fazladır.

Bursa Evden Eve Nakliyat Firmaları Hizmetlerimiz

Özlüce Evden Eve Nakliyat oluşacak olumsuzlukları en aza indirmek için istife çok önem vermekteyiz. Sert ve kırılmaya mukavemeti olan eşyaları altta olacak şekilde hassas eşyalar ise daha üstlere yerleştirilir. İstif işlemi son eşyanın da taşınıp uygun yere konulmasıyla beraber artık kamyonumuz yeni adresine gitmeye hazır olacaktır. Kamyon şoförümüz hassas bir şekilde adrese ulaşmaya çalışacaktır. Adrese ulaşınca yine binanın konumu, mesafenin olup olmaması, balkon ve pencere yapısı gibi hususlar bizim taşıma şeklimizi etkileyeceği için bunu detaylı inceleriz.

En iyi Bursa Evden Eve Nakliyat Firmaları daha sonra eşyalarımızı zarar görmeden daireye taşırız. Hangi eşyanın hangi mevkiye konulacağını bildiğimizden önce eşyayı oraya taşırız. Taşıdığımız eşyayı ilk hallerindeki gibi montajını yaparız. Sarma malzemelerini tamamen toplar tüm eşyayı en uygun şekilde konumlandırırız. Tüm işlemlerimizi en itinalı şekilde yaparız. Bizim hizmet alanında en büyük farkımız budur. Türkiye, Marmara ve Bursa’da bizi hizmet alanında zirveye taşıyan en büyük kriter hizmet hassasiyetimiz ve iş disiplinimizdir. İş ahlakı ve düzenli çalışma disiplinine sahip olmamız bize müthiş bir prestij kaz

andırmaktadır. Firma olarak hizmet geleneğimiz ve genlerimiz daima gelişmeye ve olumlu değişime hazır ve nazırdır. Sürekli hayatınızda olmaya ve yanınızda olmaya devam edeceğiz inşAllah.Evden Eve Nakliyat Temizlik Firmaları