Orhangazi Evden Eve Nakliyat

Orhangazi Evden Eve NakliyatOrhangazi Evden Eve Nakliyat

Orhangazi Evden Eve Nakliyat firması olarak bursa ve tüm Türkiye’ye evden eve taşıma hizmetleri sunuyoruz. Evden eve nakliye hizmetlerini modern ekipmanlar ile daha kolay hale getirdik, uzman ekiplerimiz ile verdiğimiz hizmetler her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutularak verilen hizmetler daima kuruluş yılımız olan 1989 yılından beri müşterilerimiz tarafından hep taktire şayan gösterilmiştir.

Bursa evden eve nakliyat firması olarak verdiğimiz evden eve nakliye, ofis taşıma ve eşya depolama gibi hizmetleri taşınma  öncesi  firmamız tarafından ücretsiz olarak görevlendirilen ekspertiz görevlilerimiz tarafından eşyalarınızın tespiti yapılarak taşınacak olan evinizin yada işyerinize gerekli malzeme miktarı ve araçlarımızın ön hazırlıkları yapılarak daha sorunsuz bir taşınma işlemi sağlanmaktadır.

Bursa Orhangazi evden eve nakliye firması olarak 1989 yılında bursa merkezli olarak Orhangazi nakliyat olarak sektörde hizmet vermeye başladık. Geçmişteki deneyimlerimiz sayesinde Orhangazi ilçesindeki müşterilerimize garantili sigortalı ve asansörlü evden eve taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Orhangazi evden eve nakliye firması olarak yaptığımız çalışmalar aşağıda sıralanmıştır.

  1. Özel havalı naylonlar ile eşyalarınızın ve mobilyalarınızın paketlenmesi yapılıp darbelere ve sarsıntılara karşı korunaklı hale getirilir ve bu sayede hasar payı minimuma indirilir.
  2. Mobilyalarınızın özel eğitimli marangozlarımız tarafından demontajı yapılıp taşınacağnız yeni evinize tekrar montajı yapılıp teslim edilmektedir.
  3. Beyaz eşyalarnızın  tesisat yerleri hazır ise alınacağı yerden sökülüp taşınacağınız evde tekrar montajı yapılıp çalışır halde teslimatı yapılmaktadır.
  4. Eşyalarınızda herhangi bir hasar oluştuğu taktirde firmamız olan Orhangazi Evden Eve Nakliyat tarafından tespiti yapılıp hasar veya temini yapılmaktadır.Hizmet noktasında bizi sürekli geliştiren ve güçlü kılan anlayış da tam olarak budur.

Bursa Orhangazi Evden Eve Taşıma

  1. Tüm müşterilerimiz iş sonunda yaptığımız anketlerde daha önce hiç bir zaman böylesi bir hizmet almadıklarını söylemekte ve bizleri hizmet noktasında yüreklendirmektedirler. Biz de asıl gücümüzü siz değerli müşterilerimizden alıyoruz zaten. Bu anlamda şirket menfaatinden önce müşterilerimiz memnuniyeti daha fazla önem verdiğimiz bir husustur.
  2. Öyle ki Bursa’da firmamızın sağlamış olduğu itibar da bunu kanıtlar niteliktedir. Aile şirketimiz sürekli yanınızda ve hizmetiniz de olmaya devam edecektir. Siz bizlerden biz de sizlerden her zaman memnun kalmaya devam edeceğiz. Yarının dünyasında gelişerek değişerek ve sürekli sizin şirketiniz olarak kalmaya devam edeceğiz.

24 Saat Hizmet Kaliteli Ve Sigortalı Evden Eve TaşımacılıkEvden Eve Nakliyat Temizlik Firmaları