Keles Evden Eve Nakliyat

Keles Evden Eve Nakliyat

Keles Evden Eve Nakliyat
Keles Evden Eve Nakliyat

Keles evden eve nakliyat, Bursa evden eve taşımacılık sektöründe bir ilki başararak Keles ilçemizde daha iyi hizmet verebilmek için Keles şubemiz hizmete açılmıştır.

Keles evden eve nakliye olarak yaptığımız hizmetleri her zaman laiki ile yerine getirmeye çalışıyoruz, Birinci sınıf kaliteli ambalaj ve paketleme malzemeleri uzman ekip ve kadroları hizmet vermekteyiz.

Her zaman bursa nakliye sektöründe taktir toplayan Bursa Star Nakliyat.  Gün geçtikçe daha modern ve daha Avrupa yi ekipmanlar ile Bursa da ve tüm  Türkiye de hizmet vermeye devam ediyoruz.

Keles Evden Eve Nakliyat Firması olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimlerle en üst düzeyde siz müşterilerimize kusursuz taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Bursa Nakliyat firması olarak hizmetlerinde müşteri ve müşteri memnuniyetini en üst safhada tutan Keles evden eve nakliyat firması güvenli kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar ile sizleri buluşturuyor.

Keles Evden Eve Nakliye Firması;

Keles Nakliyat olarak teknolojiye ayak uydurarak en iyi araçlarımız asansörlü taşımacılık hizmetimiz eğitimli son derece uzman ekipmanlarımızla taşınmanızı daha hızlı ve kolay hale getiriyoruz. Bursa Star Nakliyat bünyesinde barındırdığı Keles Evden Eve Nakliyat Türkiye ve İstanbul’un dört bir yanına taşımacılık hizmeti verir.

Verilen her hizmetimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere kusursuz bir taşımacılık hizmeti veriyoruz. Taşınma gerçekleştirilmeden önce firmamız ile irtibata geçeceğiniz zaman sizin istediğiniz gün ve saatte taşımamızı yapıyoruz.

Firmamız bu süreç aşamasında ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalarınızın durum analizini yapar. Taşınacak olan eşyaların taşınması, taşınırken zarar görmemesi dikkat gerektiren bir durumdur.

Bu durumlarda eğitimli bir personel gerekir firmamızın eğitimli uzman ekipmanları sayesinde eşyalarınız rahat ve kolay bir şekilde paketlenir. Gerekli olan ambalaj malzemeleri sayesinde eşyalarınız yeni yuvanıza kolay bir şekilde gelir. Profesyonel hizmet anlayışımızdan sizde yararlanmak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız.

Keles Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bursa Keles evden eve nakliyat fiyatları eşyaların hacmi, oda sayısı, araç boyutları, kat  oranları mesafeye göre uygulanır. Eşya  3+1 – 2+1 – 1+1  Oda sayısına göre belirlenir. Fiyatlar araç boyut fiyatı uygulanmaktadır. örnek  3+1 eşya taşınması yaklaşık olarak 850 ile 900 tl  arası tahmini fiyat verilir. Bu fiyata asansörü olmayan binalarda kat oranlarına göre özel sistem olan dışardan kurma eşya taşıma asansörlerimiz fiyatlar değişken olabiliyor.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki telefonlarda 24 saat ulaşabilirsiniz.

Keles Eşya depolama

Bursa Keles ilçesinde hizmet veren firmamız aynı zamanda yıldırımda eşya depolama  hizmetleri’de  sunmaktadır , eşya depolama alanlarımız 2500 metre kare alanda hijyenik ve 24 saat kameralar ile izlenmektedir.Değerli müşterilerimize yaptığımız bu hizmetlerin detaylarını sunmaktan gurur duyarız. Bu güne kadar yapmış olduğumuz tüm hizmetlerde yüzümüzün akıyla çıkmanın gururunu yaşıyoruz. Biz ekip olarak şunun çok iyi farkındayız ki bizi biz yapan ana şey sebat ederek çalışmamız ve bu sürecin sürekli dinamik bir şekilde işlemesidir.

Yani yaptığımız her hizmette bir günlük veya bir kaç günlük değil de sürekli olacağını hesaplayıp ona göre çalışma azmimizi güncelleyip yolumuza devam ediyoruz. bu suretle tüm işlerimizde yüksek derecede motivasyon ve çalışma şevki gösteriyoruz. Çıktığımız bu hizmet aşkı yolcuğunda daima sürecek yeni ve çığır açan hizmetler yolunda kendimizi yeniliyoruz. Bu sayede gelişip değişiyoruz. Yarının dünyasında şunu çok iyi biliyoruz ki daima çalışanlar ve azmedenler kazanır. Biz ekip olarak sürekli yenilik taraftarı olduk.

Bizim için asıl yararlı olan şey müşterilerimize fayda getirecek olan şeylerdir. Yani bir hizmet müşterilerimiz tarafından olumlu karşılandığı zaman bizim için de olumlu olacağı anlamına gelmektedir. Biz evden eve taşımacılık ve asansör kiralama şirketi olarak yaptığımız tüm yatırımlar münferit menfaatlerin ötesinde müşteri memnuniyeti odaklı olmuştur ve olmaya devam edecektir.

Çünkü müşterinin hoşuna gitmeyen veya hizmet konusunda fayda sağlamayan bir gelişim bizim için de hoş karşılanmaz. Daha çok yaptığımız hizmetlerden dikkat ettiğimiz hususlardan ilki müşteri memnuniyeti ilk sıradadır.Evden Eve Nakliyat Temizlik Firmaları