Erikli Evden Eve Nakliyat

  • Erikli Evden Eve Nakliyat

IMG-20171213-WA0067Erikli Evden Eve Nakliyat  olarak yaptığımız hizmetler her zaman bizi bir adım daha öteye taşımıştır.

Nakliyat alanında en iyi taşıma şirketleri bizi örnek şirket göstermişlerdir.

Aynı özverili çalışmamız giderek devam etmektedir. Firma olarak önce telefon görüşmesi yapılarak taşınacak olan yerin konumu hakkında bilgi elde edilir, bu bilgiler doğrultusunda hareket  edilerek yerin merdivenler dar mi ,geniş mi,müsait mi bunlar değerlendirilir.

Binanın yeri müsait mi, değil mi kontrol edilir. Ekspertiz bütün bunları değerlendirir. Ondan sonra bir karar alınır. Ve bu karar çerçevesinde neticelendirir.

İkinci bir husus ise, eşyanın durumu değerlendirilir.

Eşyanın demonte edilmesi, güzel bir şekilde sarılıp taşınması arabada düzgün bir şekilde istif edilmesi ve gideceği adrese taşınması tekrardan binaya çıkarılması gibi işlemler ve montajı dahi titizlikle yerine getirilmektedir.

Biz nakliyat şirketi olarak her zaman müşteri memnuniyetini esas alan bir firmayız.

Bursa da evden eve nakliyat ün yapmış bir firma olarak şunu çok açık ve net ifade etmek isterim ki biz bu ismi hakkıyla kazanan şirketlerin başında yer alıyoruz.

Her şeyden önce müşteri müşteri memnuniyetini ön plana alan çalışma prensibine sahibiz.

Siz değerli müşterilerimizin görüş,öneri ve memnuniyet son derece önem arz etmektedir.

Bursa başta olmak üzere Marmara ve tüm Türkiye de etkin ve itibarlı olan firmamız yaptığı tüm işlerde Allah ın izniyle muvaffakiyetle çıkmayı başarmıştır.

Aile şirketi olması ve çalışanlarımızın çoğunun akraba hasebiyle güven konusunda bir numaradayız.

Yaptığımız işlerde öncelikle bizi telefondan arayan müşterilerimizle onların uygun oldukları bir zamanda eksper gönderip eşyanın genel durumu binanın yapısı,evin eşya durumu araba yanaşıp yanaşmaması durumunu tam anlamıyla anlamak adına yapıyoruz.

Gelen eksper tüm şartları göz önüne alarak eşyayı en sağlıklı ve güvenli bir şekilde taşıma yolunu tespit ederek hem fiyat hem de eşyanın sigortasını yapmaktadır.

Bu durumları sağladıktan sonra firmamız müşteriyle anlaştığı gün ve saatte eşyayı alacağı gelmektedir.

Uzman ekibimiz tüm eşyaları gerekli hassasiyet ile sınıflandırıp paketleme ve sarma işlemi patpatlarla ve özel sarma malzemeleriyle özenle yapılmaktadır.Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Firmaları